Bestick silver Svensk rund

719160

BESTICK, 15 dlr., silver, GAB och C. G. Hallberg, Stockholm, 1900-tal, modell "Svensk rund", bestående av: 1+1 bordsskedar, 3 gafflar, 1+3 kaffeskedar, 6 moccaskedar, längd ca 10-19 cm, vikt ca 306 g

Slitage

Silver

Bestick silver Svensk rund

Budhistorik (1 bud)

5500208
2020-01-03 21:36:52

2020-01-07 kl 19:21
Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.