Träsnitt litografier mm

719152

TRÄSNITT, LITOGRAFIER, GRAFISKA BLAD, 28 st, KRITOR, AKVARELLER, 10 st, bl a Thelma Aulio Paananen, Barbro Lind, varierande format, oramade

Hanteringsveck, gulnader, tejprester

Visas på begäran

Träsnitt litografier mm

Budhistorik (13 bud)
5513145
1 700
5513139
1 600
5513109
5513137
5513109
1 400

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.