Yrjö Edelmann

719142

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Mapp: 'Heaven and Ocean', signerade Y. Edelmann, 23/1500, 2 färglitografier, passpartouts innermått 49x38,5 cm

Oramade i mapp

Konst, Grafik, Nutida

Yrjö Edelmann

Budhistorik (14 bud)
5522860
3 600
5522856
3 400
5522850
3 200
5522853
3 200
5522850

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.