Yrjö Edelmann

719140

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Mapp: 'Heaven and Ocean', signerade Y. Edelmann, 16/1500, 2 färglitografier, passpartouts innermått 49x38,5 cm

Oramade i mapp

Konst, Grafik, Nutida

Visas på begäran

Yrjö Edelmann

Budhistorik (18 bud)
5511106
3 400
5511104
3 200
5511102
5511030
2 800
5511029
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.