Akvareller blandtekniker mm

719139

AKVARELLER, COLLAGE, BLANDTEKNIKER, totalt 8 st, signerade, bl a Philippe Collage, Åsa Hedberg, varierande format, oramade

Skador, hanteringsveck

Akvareller blandtekniker mm

Budhistorik (1 bud)

5512975
2020-01-11 14:41:32

2020-01-11 kl 17:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.