Goebel

719136

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 13 st, figurin samt 4 st sammlartallrikar, Goebel, Tyskland, höjd 5-14 cm, tallrikarnas diameter 19 cm, figurinerna i originalförpackningar, 1970-2000-tal.

Sedvanligt ytslitage.

Keramik/Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Goebel

Budhistorik (24 bud)
5554793
1 800
5555279
1 700
5554793
1 600
5555278
5554793
1 400

Slutpris SEK:
1 800
177 EUR, 196 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.