Grafiska blad bl a Jansson

719129

LITOGRAFIER, 16 st, TRÄSNITT, 1900-tal, bl a Rune Jansson, Gunnar Larsson, varierande format, oramade

Hanteringsveck, gulnader, tejprester

Grafiska blad bl a Jansson

Budhistorik (1 bud)

5513092
2020-01-11 15:46:39

2020-01-11 kl 19:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.