Grafiska blad bl a Ketstesen Martinsson

719128

ETSNINGAR, 21 st, PASTELL, TUSCH, 1900-tal, bl a Tom Krestensen, Gunilla Martinsson, varierande format, oramade

Hanteringsveck, gulnader, tejprester

Budhistorik (8 bud)
5512817
600
5512538
550
5512253
500
5512537
500
5512253
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.