Matbord 1900-talets första hälft

719123

MATBORD, 1900-talets första hälft, balusterformad fotställning, skiva med rotfanér, höjd ca 77, 175 (total längd 315)x84 cm

Fläckar, ytslitage, torrsprickor, repor

Möbler, Matbord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2020-01-15 kl 18:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.