Klaffbord

719121

KLAFFBORD, 1900-talets första hälft, fanerat med mahogny, dekor av intarsia, låda, fotavslutningar i form av tassar, höjd 74, total längd 119x65 cm

Skiva med fläckar och repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Klaffbord

Budhistorik (2 bud)

5526345
5525165

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.