Slagbord 1700-tal

719119

SLAGBORD, 1700-tal, sarg med låda, oval skiva, senare målning, svarvade ben, höjd ca 80, 82x122 cm

Skiva med torrspricka och lagning, åldersrelaterat slitage

Möbler, Matbord

Linnégatan 21, Norrköping

Slagbord 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
5520318
2 400
5513408
5511869
5509172
1 600
5508412

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.