Klaffbord 1900-talets första hälft

719117

KLAFFBORD, 1900-talets första hälft, björk, central välvd pelarfot med fotavslutningar i form av tassar, låda, fällbara klaffar, höjd ca 74, total längd 150x70 cm

Nyckel saknas, smärre repor och fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (6 bud)
5522816
900
5519793
850
5519793
5519450
5515137

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.