Skåp renässansstil sent 1800-tal

719114

SKÅP, renässansstil, sent 1800-tal, överdel med glas, 3 hyllplan, fanerat med mahogny, höjd ca 186 , 96x47 cm

Torrsprickor, enstaka märken, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (18 bud)
5520534
4 400
5520532
4 200
5520529
5520531
5520529
3 800

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.