Karmstol barockstil 1900-tal

719111

KARMSTOL, barockstil, 1900-tal, fast stoppad sits och rygg, klädsel av präglat läder med dekor av örnar, sitthöjd ca 49 cm

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstol barockstil 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

5517225
700
5516215
550
5509875

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.