Sybord tidigt 1900-tal

719105

SYBORD, tidigt 1900-tal, fanerat med olika träslag och intarsia, låda med fack, kopplad benställning, höjd ca 70, 54x41 cm

Visst åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Sybord tidigt 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

5514867
2020-01-12 13:23:40

2020-01-15 kl 13:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.