Soffbord 1900-talets andra hälft

719100

SOFFBORD, betsad furu, 1900-talets andra hälft, diameter ca 70, höjd ca 69 cm

Något blekt, smärre repor och märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2020-01-14 kl 12:32
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.