Soffa och 2 stolar gustaviansk stil 1900-tal

719097

SOFFA OCH 2 STOLAR, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, belag och listverk av mässing, fast stoppad sits, märkta med plakett Carlsson & Reicke Stockholm Möbleringsaffär, sitthöjd ca 47 cm, soffans längd ca 140, djup ca 60 cm

Smärre repor

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (16 bud)
5508651
1 300
5515156
5508651
5515154
5508651
950

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.