Karmstolar gustaviansk stil 1900-tal

719096

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, beslag och fotavslutningar av mässing, fast stoppad sits, sitthöjd ca 47 cm

Smärre repor

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

5515980
450
5515363
5513790
5507008

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.