Karmstolar 1 par rokokostil

719091

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, lös stoppad sits, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, stötmärken

Mattor/Textilier

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstolar 1 par rokokostil

Budhistorik (21 bud)
5521748
1 400
5521759
1 300
5521748
5521751
5521748

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.