Aurél Naray oljemålning

719056

AURÉL NARAY (1883-1948): Flicka med fiol, signerad Naray, olja på duk, ca 70x56 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 51

Aurél Naray oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5513933
2 800
5513816
2 600
5513803
2 400
5513802
5507864

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.