Arturo Rietti oljemålning

719055

ARTURO RIETTI (1863-1943): Porträtt, signerad A Rietti, olja på duk, ca 49x39 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Arturo Rietti oljemålning

Budhistorik (17 bud)
5513031
2 800
5513028
2 600
5513024
2 400
5513015
5513021

Slutpris SEK:
2 800
275 EUR, 305 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.