Akke Hugh Malmeström oljemålning

719054

AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): "Gesundaberget från Åsens fäbodar", signerad och daterad A.H Malmeström -45, olja på pannå, ca 72x92 cm

Fack 18

Budhistorik

2020-01-11 kl 13:20
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.