Alvar Stihl akvarell resp olja

719034

ALVAR STIHL (samtida): (2+1) Modell, figurscener, signerade, akvarell resp olja, bildmått ca 17x21-30x28 cm, oramade

Budhistorik (12 bud)
5510334
850
5509493
5506024
750
5509492
700
5506024
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.