Skåp teak

719002

SKÅP, teak/teakfaner, dörrpar med bakomvarande hyllinredning, 2 lådor, 1960-tal, Sverige, höjd 179, 110 x 41,5 cm

Bruksslitage, vissa märken/repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skåp teak

Budhistorik (7 bud)
5518206
5518205
1 400
5517462
500
5514932
450
5514930

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.