Häkli soffgrupp 1+2

718993

SOFFGRUPP, 1+2, Häkli Lahti-Finland, 1960-tal, soffans längd 183 cm, fotöljernas bredd 71 cm, sitt höjd ca 72 cm

Smärre fläckar. Ställvis slitage.

Möbler, Soffgrupper

Södra kajen 14, Helsingfors

Häkli soffgrupp 1+2

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
5516590
380
5516589
360
5516588
340
5516093
320
5514873

Slutpris EUR:
380
3 871 SEK, 422 USD
Utropspris EUR:
500