Miniatyrbyrå/Barnbyrå 1900-tal

718951

MINIATYRBYRÅ/BARNBYRÅ, 1900-tal, furu, 13 lådor och skåp, höjd ca 63, 47x22 cm

Slagmärken, slitage

Möbler, Skåp, byråer, Leksaker

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (19 bud)
5516755
5516702
1 400
5516073
1 300
5512755
5516072

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.