Bordslampa 1900-talets mitt

718950

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, kromad fot och fäste, skaft av vit plast, bottenplatta med tryckknapp, höjd ca 62 cm

Funktion garanteras ej, åldersrelaterat slitage, någon mindre fläck, skärm saknas

Belysning, Bordslampor

Linnégatan 21, Norrköping

Bordslampa 1900-talets mitt

Budhistorik (11 bud)
5518142
5518146
5518142
950
5518145
900
5518142

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.