Anna Ödman oljemålning

718933

ANNA ÖDMAN (1876-1960): Sittande kvinna, signerad, olja på duk, ca 56x50 cm

Smärre krackelyr

Linnégatan 21, Norrköping

Anna Ödman oljemålning

Budhistorik (24 bud)
5520000
5520010
5520000
5520007
1 900
5520000
1 800

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.