Erik Jönsson oljemålning

718928

ERIK JÖNSSON (1893-1950): Bykyrka i vinterskrud, olja på duk, signerad och daterad E. Jönsson 1964, 73x82 cm

Rum 15

Erik Jönsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5513517
5518331
1 400
5513517
1 300
5513094
5513093

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.