Herman Österlund oljemålning

718926

HERMAN ÖSTERLUND (1883-1964): Motiv från Kullaberg, signerad och daterad 1935, olja på duk, 58x75 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Herman Österlund oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5516927
1 700
5516843
1 600
5507134
5516841
1 400
5507134
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.