Byrå rokokostil 1900-tal

718917

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal, fanerad med olika träslag, beslag av mässing, skiva av profilerad marmor, tre lådor, höjd 82, 89x48 cm

Nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Byrå rokokostil 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
5517908
5516104
700
5516103
650
5513953
600
5513736
450

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.