Byrå tidigt 1900-tal

718911

BYRÅ, tidigt 1900-tal, fyra lådor, dekor av pilastrar, beslag av mässing, höjd ca 87, 102x50 cm

Smärre åldersrelaterat slitage, mindre märken

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Byrå tidigt 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

5514523
5513726
5509004

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.