Gittan Jönsson akvarell

718861

GITTAN JÖNSSON (född 1946): Mansfigur i skogsmiljö, signerad och daterad Gittan Jönsson -82, akvarell, bladmått ca 23x31 cm, oramad

Gittan Jönsson akvarell

Budhistorik (2 bud)

5510310
5506026

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.