Gittan Jönsson akvarell

718857

GITTAN JÖNSSON (född 1946): "Katastrofen", signerad och daterad Gittan Jönsson -75, akvarell, bildmått ca 21,5x27 cm, oramad

Gittan Jönsson akvarell

Budhistorik (23 bud)
5514855
8 200
5513975
8 000
5514854
8 000
5513975
7 800
5514853
7 600

Slutpris SEK:
8 200
805 EUR, 894 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.