Cecilia Haupt etsningar

718844

CECILIA HAUPT, (född 1972): (17) Porträtt, signerade o numrerade, etsningar, varierande mått, oramade

Cecilia Haupt etsningar

Budhistorik (4 bud)

5515356
450
5515182
5515055
5506460

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.