Alvar Stihl krita

718841

ALVAR STIHL (samtida): Komposition, signerad och daterad A Stihl -80, krita, ca 14x19 cm

Alvar Stihl krita
Budhistorik (6 bud)
5515676
550
5505999
500
5515675
450
5505999
5515674

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.