Robert Broberg blandteknik

718835

ROBERT BROBERG (1940-2015): "Om", signerad och daterad Robert Broberg Valborg -38, blandteknik, bildmått ca 27x20 cm

Fack 32

Robert Broberg blandteknik
Budhistorik (25 bud)
5515974
2 600
5515960
2 400
5515960
5515948
5515948
1 800

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK: