Slaglåsgevär

718832

SLAGLÅSGEVÄR, 2 st, 1800-tal, halv- respektive helstock, längd ca 125-126 cm

Omfattande slitage, skador, den ena saknar hane, kompletteringar, laddstakar saknas

Vapen/Medaljer

Kundcenter

Slaglåsgevär

Budhistorik (10 bud)
5506974
900
5506404
850
5506404
5505820
750
5505820
550

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.