Susan Gillhög blandteknik

718824

SUSAN GILLHÖG (född 1950): "Tårar av längtan", signerad och daterad Susan Gillhög 1982, blandteknik, ca cm

Fack 17

Susan Gillhög blandteknik

Budhistorik (1 bud)

5504773
2020-01-06 21:00:30

2020-01-11 kl 21:18
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.