Brasgarnityr

718823

BRASGARNITYR, 3 delar, sannolikt Gunnar Ander för Ystad Metall, spade och eldgaffel höjd ca 70 cmställets höjd ca 50 cm

Bruksslitage, några repor

Diverse, Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Brasgarnityr

Budhistorik (2 bud)

5509450
600
5501239

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.