Leif Eriksson blandteknik

718812

LEIF ERIKSSON (född 1939): "Hundring", signerad och daterad Leif Eriksson-77, 2/25, blandteknik, rammått ca 23x32 cm

Fack 29

Leif Eriksson blandteknik

Budhistorik (25 bud)
5512950
1 900
5512948
1 800
5512947
1 700
5512935
1 600
5512946
1 600

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.