Bo Samuelsson oljemålningar

718808

BO SAMUELSSON (född 1957): (3) "En alldeles egen dag", signerade och daterade a tergo 1992 Bo Samuelsson, olja på pannå, vardera ca 25x29,5 cm

Bo Samuelsson oljemålningar

Budhistorik (6 bud)
5512802
550
5503915
500
5512800
450
5503915
5512799

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.