Leksak bagge sannolikt 1900-talets mitt

718807

LEKSAK, sannolikt 1900-talets mitt, bagge, klädsel av fårskinn, med horn, höjd ca 45, längd ca 70 cm

Smärre slitage

Leksaker

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (32 bud)
5514641
3 400
5514639
3 200
5514635
5514633
2 800
5514634
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.