Karmstolar 4 st barockstil

718806

KARMSTOLAR, 4 st, barockstil, 1900-tal, lös stoppad sits, målade och bronserade, skuren dekor, sitthöjd ca 49 cm

Slitage, färgbortfall

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstolar 4 st barockstil

Budhistorik (3 bud)

5519683
500
5518088
5510214

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.