Stolar och karmstolar 1900-talets första hälft

718805

STOLAR OCH KARMSTOLAR (4+2), Karl Johansstil, 1900-talets första hälft, genombruten ryggbricka med dekor av lagergirland, fast stoppad sits, sitthöjd ca 48 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (21 bud)
5519713
2 400
5519401
5519382
5519248
1 900
5519120
1 800

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.