Stolar 5 st ek

718804

STOLAR, 6 st, ek, jugend, tidigt 1900-tal, lös stoppad sits, skuren dekor av eklöv

Klädsel med slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Stolar 5 st ek

Budhistorik (2 bud)

5513818
5506742

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.