Soffbord

718803

BORD, nyrokoko-stil, 1900-talets förstahälft, mahognyfanerat, skuren dekor, diameter 85 cm, höjd 55,5 cm.

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Södra kajen 14, Helsingfors

Soffbord

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5517963
40
5516612
35
5516612
30

Slutpris EUR:
40
407 SEK, 44 USD
Utropspris EUR:
150