Brickbord 1900-tal

718802

BRICKBORD, 1900-tal, löstagbar skiva, vikbar benställning, svarvad dekor, handtag av mässing, höjd ca 82, 80x49 cm

Slitage, någon spricka

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Brickbord 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

5513296
5509167

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.