Toalettbord gustaviansk stil

718800

TOALETTBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, målat, oval spegel, fem lådor, höjd ca 189, 118x58 cm

Slitage, färgbortfall

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Toalettbord gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

5517272
450
5516494
5512251
5506625

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.