Piedestal med urna 1900-tal

718792

PIEDESTAL MED URNA, bemålad gips, orientalisk stil, 1900-tal, uppsvängda hänklar, total höjd ca 132, längd ca 50 cm

Nagg

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Piedestal med urna 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
5510677
1 700
5514099
1 600
5510677
5514098
5510677
750

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.